Квитки на автобус з м. Острава

Список рейсів з м. Острава


Розклад автовокзалів і автостанцій Острава

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Острава . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Острава - Львів , по цьому маршруту відправляється 225 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Острава

В Острава знаходиться 324 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Острава-свиней в місті Острава , яка знаходиться за адресою вулиця Петеркова; будинок 79/5 . У день вона обслуговує 987 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 92 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Острава

Автобусними перевезеннями з Острава займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Nikolo , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool Eos (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Острава

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 175 грн, а найдорожчий 2590. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Острава

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Острава і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Острава
Кількість автостанцій в країні324
Частота рейсів на тиждень225
Можна поїхати в міста92
Найдешевший квиток175
Найдорожчий квиток2590
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникNikolo
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Острава-свиней

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Острава