icon-arrow-left-mob-search
Остраваicon-arrow-right-mob-searchЛьвів
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back

Дата останнього оновлення: 16.04.2024. Більш актуальний розклад автобусів Острава – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Острава, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Острава.

Автобусні рейси Острава – Львів

Автобуси Острава – Львів відправляються Через день . Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 72 рейсів. Дістатися з міста Острава в місто Львів автобусом можна за 8 ч 30 мин. Відстань між містами становить 500 км.

Вартість квитків на автобус Острава – Львів

В середньому ціна квитка становить 961 грн. Найдешевший квиток коштує 663 грн, а найдорожчий 1300 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Острава – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 225 квитків Острава – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Острава і Львів займається 14 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Острава

В місті Острава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Острава-свиней , що знаходится за адресою вулиця Петеркова; будинок 79/5 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Острава – Львів
Середня ціна квитка961 грн
Найдорожчий квиток1300 грн
Найдешевший квиток663 грн
Найшвидший рейс8 ч 30 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку14
Місто Острава пов’язане з автостанціями427