Квитки на автобус з м. Млада-Болеслав

Список рейсів з м. Млада-Болеслав


Розклад автовокзалів і автостанцій Млада-Болеслав

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Млада-Болеслав . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Млада-Болеслав - Львів , по цьому маршруту відправляється 310 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Млада-Болеслав

В Млада-Болеслав знаходиться 58 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млада Болеслав в місті Млада-Болеслав , яка знаходиться за адресою вулиця Вацлава Клемента . У день вона обслуговує 285 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 32 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Млада-Болеслав

Автобусними перевезеннями з Млада-Болеслав займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник D.M.D-Group , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool Eos (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Млада-Болеслав

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 2200. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Млада-Болеслав

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Млада-Болеслав і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Млада-Болеслав
Кількість автостанцій в країні58
Частота рейсів на тиждень310
Можна поїхати в міста32
Найдешевший квиток400
Найдорожчий квиток2200
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникD.M.D-Group
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Млада Болеслав