Список рейсов из г. Красноград

Список рейсов в г. Красноград

Розклад автовокзалів і автостанцій Красноград

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Красноград. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Красноград - Вугледар , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Красноград

В Красноград знаходиться 138 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Красноград в місті Красноград , яка знаходиться за адресою вулиця Полтавська; будинок 91 . У день вона обслуговує 437 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 60 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Красноград

Автобусними перевезеннями з Красноград займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Фірма Ікарус , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Benz (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Красноград

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 31 грн, а найдорожчий 3103. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Красноград

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Красноград і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Красноград
Кількість автостанцій в країні138
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста60
Найдешевший квиток31
Найдорожчий квиток3103
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникФірма Ікарус
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Красноград