Квитки на автобус Одеса – Красноград

Список рейсів на завтра по напрямку Одеса – Красноград


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Красноград ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Красноград.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Красноград — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Красноград

Автобуси Одеса – Красноград відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Красноград автобусом можна за 13 ч 25 мин. Відстань між містами становить 573 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Красноград

В середньому ціна квитка становить 617 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 650 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Красноград

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 7 квитків Одеса – Красноград.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Красноград займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Красноград

В місті Красноград знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Красноград , що знаходится за адресою вулиця Полтавська; будинок 91 .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Красноград
Середня ціна квитка617 грн
Найдорожчий квиток650 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс13 ч 25 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535