Квитки на автобус Харків – Ковель

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Ковель


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Ковель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Ковель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ковель — Харків.

Автобусні рейси Харків – Ковель

Автобуси Харків – Ковель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 24 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Ковель автобусом можна за 14 ч 0 мин. Відстань між містами становить 986 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Ковель

В середньому ціна квитка становить 753 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 850 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Ковель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 20 квитків Харків – Ковель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Ковель займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ковель , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Ковель
Середня ціна квитка753 грн
Найдорожчий квиток850 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс14 ч 0 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку3
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384