Квитки на автобус Вінниця – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Вінниця – Харків


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вінниця, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Вінниця.

Автобусні рейси Вінниця – Харків

Автобуси Вінниця – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Харків автобусом можна за 13 ч 40 мин. Відстань між містами становить 675 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Харків

В середньому ціна квитка становить 595 грн. Найдешевший квиток коштує 590 грн, а найдорожчий 600 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 13 квитків Вінниця – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Харків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Харків
Середня ціна квитка595 грн
Найдорожчий квиток600 грн
Найдешевший квиток590 грн
Найшвидший рейс13 ч 40 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку2
Місто Вінниця пов’язане з автостанціями1962