Квитки на автобус Харків – Коблево

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Коблево


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Коблеве ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Коблеве.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Коблеве — Харків.

Автобусні рейси Харків – Коблеве

Автобуси Харків – Коблеве відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 35 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Коблеве автобусом можна за 13 ч 45 мин. Відстань між містами становить 627 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Коблеве

В середньому ціна квитка становить 570 грн. Найдешевший квиток коштує 550 грн, а найдорожчий 600 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Коблеве

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 21 квитків Харків – Коблеве.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Коблеве займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Коблеве

В місті Коблеве знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Коблево , що знаходится за адресою вулиця Одеська; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Коблеве
Середня ціна квитка570 грн
Найдорожчий квиток600 грн
Найдешевший квиток550 грн
Найшвидший рейс13 ч 45 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384