Список рейсів з м. Валки

Список рейсів до м. Валки

Розклад автовокзалів і автостанцій Валки

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Валки. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Валки - Пирятин , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Валки

В Валки знаходиться 14 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Валки в місті Валки , яка знаходиться за адресою вулиця Героїв Чорнобиля; будинок 15 . У день вона обслуговує 39 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 7 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Валки

Автобусними перевезеннями з Валки займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Фірма Ікарус , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Benz (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Валки

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 150 грн, а найдорожчий 350. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Валки

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Валки і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Валки
Кількість автостанцій в країні14
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста7
Найдешевший квиток150
Найдорожчий квиток350
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникФірма Ікарус
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Валки