Квитки на автобус Рівне – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Харків


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Харків

Автобуси Рівне – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 26 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Харків автобусом можна за 10 ч 55 мин. Відстань між містами становить 849 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Харків

В середньому ціна квитка становить 532 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 630 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 70 квитків Рівне – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Харків займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Харків
Середня ціна квитка532 грн
Найдорожчий квиток630 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс10 ч 55 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку7
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832