Розклад руху автобусів та маршруток з м. Ізюм

Сортувати

00:00
Ізюм
Автостанція Ізюм
00:00
Харків
Автостанція №6
2 год 0 хв
600 UAH
BusExpress/"Ілло О.Л." ФОП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
BusExpress/"Ілло О.Л." ФОП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ізюм
Автостанція Ізюм
вул. Паромна, буд. 1
Харків
Автостанція №6
метро Індустріальна, Московський проспект, буд. 299А
600 UAH

Дата останнього оновлення: 1.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Ізюм ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Ізюм

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Ізюм . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ізюм – Ковель , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Ізюм

В місті Ізюм знаходиться 288 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ізюм , який знаходиться за адресою вулиця Поромна; будинок 1 . Середня кількість рейсів - 756 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Ізюм в 114 інших населених пунктів в 5 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Bova ".

Перевізники м. Ізюм

Автобусними перевезеннями з міста Ізюм займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Ізюм

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 50 грн., а найдорожчий 2414 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Ізюм

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ізюм

Кількість автостанцій в місті: 288
Частота рейсів в тиждень: 180
Можна поїхати в міста: 114
Найдешевший квиток: 50
Найдорожчий квиток: 2414
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 5
Найпопулярніший перевізник: Z-Time
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Ізюм

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Ізюм

ЗМІ про нас