icon-arrow-left-mob-search
Ізюмicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Ізюм

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ізюм . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ізюм - Ковель , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ізюм

В Ізюм знаходиться 288 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Ізюм в місті Ізюм , яка знаходиться за адресою вулиця Поромна; будинок 1 . У день вона обслуговує 756 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 114 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Ізюм

Автобусними перевезеннями з Ізюм займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ізюм

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 50 грн, а найдорожчий 2414. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ізюм

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ізюм і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ізюм
Кількість автостанцій в країні288
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста114
Найдешевший квиток50
Найдорожчий квиток2414
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Ізюм

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Ізюм