Квитки на автобус Ізюм – Краматорськ

Список рейсів на завтра по напрямку Ізюм – Краматорськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ізюм – Краматорськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ізюм, розклад автобусів з м. Краматорськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краматорськ — Ізюм.

Автобусні рейси Ізюм – Краматорськ

Автобуси Ізюм – Краматорськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Ізюм в місто Краматорськ автобусом можна за 1 ч 10 мин. Відстань між містами становить 66 км.

Вартість квитків на автобус Ізюм – Краматорськ

В середньому ціна квитка становить 98 грн. Найдешевший квиток коштує 68 грн, а найдорожчий 150 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ізюм – Краматорськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Ізюм – Краматорськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ізюм і Краматорськ займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ізюм

В місті Ізюм знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ізюм , що знаходится за адресою вулиця Поромна; будинок 1 .

Автостанції Краматорськ

В місті Краматорськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Краматорськ , що знаходится за адресою бульвар Машинобудівників; будинок 28 .

Зведена інформація по напрямку Ізюм – Краматорськ
Середня ціна квитка98 грн
Найдорожчий квиток150 грн
Найдешевший квиток68 грн
Найшвидший рейс1 ч 10 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку4
Місто Ізюм пов’язане з автостанціями515