Квитки на автобус Ізюм – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Ізюм – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ізюм – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ізюм, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Ізюм.

Автобусні рейси Ізюм – Київ

Автобуси Ізюм – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 25 рейсів. Дістатися з міста Ізюм в місто Київ автобусом можна за 9 ч 20 мин. Відстань між містами становить 607 км.

Вартість квитків на автобус Ізюм – Київ

В середньому ціна квитка становить 440 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 464 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ізюм – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 15 квитків Ізюм – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ізюм і Київ займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ізюм

В місті Ізюм знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ізюм , що знаходится за адресою вулиця Поромна; будинок 1 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Ізюм – Київ
Середня ціна квитка440 грн
Найдорожчий квиток464 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс9 ч 20 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку5
Місто Ізюм пов’язане з автостанціями515