Квитки на автобус Львів – Ізюм

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Ізюм


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Ізюм ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Ізюм.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ізюм — Львів.

Автобусні рейси Львів – Ізюм

Автобуси Львів – Ізюм відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Ізюм автобусом можна за 20 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1151 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Ізюм

В середньому ціна квитка становить 900 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Ізюм

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Львів – Ізюм.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Ізюм займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Ізюм

В місті Ізюм знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ізюм , що знаходится за адресою вулиця Поромна; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Ізюм
Середня ціна квитка900 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс20 ч 40 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку1
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036