Квитки на автобус Перещепине – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Перещепине – Харків


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Перещепине – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Перещепине, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Перещепине.

Автобусні рейси Перещепине – Харків

Автобуси Перещепине – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Перещепине в місто Харків автобусом можна за 2 ч 50 мин. Відстань між містами становить 147 км.

Вартість квитків на автобус Перещепине – Харків

В середньому ціна квитка становить 158 грн. Найдешевший квиток коштує 107 грн, а найдорожчий 250 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Перещепине – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 8 квитків Перещепине – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Перещепине і Харків займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Перещепине

В місті Перещепине знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Перещепине , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 25 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Перещепине – Харків
Середня ціна квитка158 грн
Найдорожчий квиток250 грн
Найдешевший квиток107 грн
Найшвидший рейс2 ч 50 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Перещепине пов’язане з автостанціями148