Квитки на автобус Балчик – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Балчик – Одеса


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Балчик – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Балчик, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Балчик.

Автобусні рейси Балчик – Одеса

Автобуси Балчик – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Балчик в місто Одеса автобусом можна за 13 ч 55 мин. Відстань між містами становить 472 км.

Вартість квитків на автобус Балчик – Одеса

В середньому ціна квитка становить 1087 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 1334 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Балчик – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 22 квитків Балчик – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Балчик і Одеса займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Балчик

В місті Балчик знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка «АЗС Лафи» , що знаходится за адресою вулиця Дунав; будинок 48 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Балчик – Одеса
Середня ціна квитка1087 грн
Найдорожчий квиток1334 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс13 ч 55 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку4
Місто Балчик пов’язане з автостанціями276