icon-arrow-left-mob-search
Одесаicon-arrow-right-mob-searchХерсон
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Одеса – Херсон

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Одеса – Херсон

no-trips-busno-trips-suitcase

Виконуємо пошук. Зачекайте, будь ласка...

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Одеса до м. Херсон автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Одеса - Херсон, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Херсон ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Херсон.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Херсон — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Херсон

Автобуси Одеса – Херсон відправляються undefined. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Одеса до міста Херсон варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 175 км, а орієнтований час у дорозі становить 2 год 45 хв, у тиждень з міста Одеса до міста Херсон відправляється близько 305 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Одеса-Херсон - 18 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Одеса-Херсон, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Одеса-Херсон відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Одеса – Херсон

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Одеса – Херсон не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Одеса' та 'Херсон';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Одеса до міста Херсон, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Одеса до міста Херсон також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Одеса - Херсон, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Одеса - Херсон через онлайн-сервіс UkrPas становить 2671 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Одеса – Херсон

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Одеса – Херсон. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Одеса до Херсон, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 140 грн;
  • середня ціна - 222 грн;
  • найвища вартість квитка - 300 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Одеса - Херсон, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Одеса

Загальна кількість станцій у м.Одеса, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Одеса-Херсон, становить близько 25 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Центральний . Адреса найпопулярнішої станції м.Одеса - вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Херсон

Прибуття автобусом Одеса-Херсон та висадка пасажирів здійснюється на 11 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Одеса – Херсон?
Відстань між містами Одеса–Херсон складає 175 км, яку наші перевізники долають приблизно за 2 год 45 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Одеса – Херсон заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Одеса–Херсон варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Одеса–Херсон та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Одеса – Херсон, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Одеса – Херсон?
Ціна квитка на автобус Одеса–Херсон формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Одеса–Херсон і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Одеса – Херсон
Середня ціна квитка222 грн
Найдорожчий квиток300 грн
Найдешевший квиток140 грн
Найшвидший рейс2 год 45 хв
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку18
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535

Інші маршрути з м. Одеса

Інші маршрути у м. Херсон