Список рейсів з м. Херсон

Список рейсів до м. Херсон

Розклад автовокзалів і автостанцій Херсон

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Херсон. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Херсон - Київ , по цьому маршруту відправляється 5301 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Херсон

В Херсон знаходиться 5412 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Херсон , яка знаходиться за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 . У день вона обслуговує 3602 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 652 інших населених пунктів в 9 країнах.

Перевізники Херсон

Автобусними перевезеннями з Херсон займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Ямак , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Херсон

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 4200. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Херсон

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Херсон і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Херсон
Кількість автостанцій в країні5412
Частота рейсів на тиждень5301
Можна поїхати в міста652
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток4200
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни9
Найпопулярніший перевізникПідприємець Ямак
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний