Квитки на автобус Херсон – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Херсон – Львів


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Херсон – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Херсон, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Херсон.

Автобусні рейси Херсон – Львів

Автобуси Херсон – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 56 рейсів. Дістатися з міста Херсон в місто Львів автобусом можна за 16 ч 25 мин. Відстань між містами становить 869 км.

Вартість квитків на автобус Херсон – Львів

В середньому ціна квитка становить 800 грн. Найдешевший квиток коштує 595 грн, а найдорожчий 983 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Херсон – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 806 квитків Херсон – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Херсон і Львів займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Херсон – Львів
Середня ціна квитка800 грн
Найдорожчий квиток983 грн
Найдешевший квиток595 грн
Найшвидший рейс16 ч 25 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку11
Місто Херсон пов’язане з автостанціями1644