Квитки на автобус Київ – Херсон

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Херсон


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Херсон ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Херсон.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Херсон — Київ.

Автобусні рейси Київ – Херсон

Автобуси Київ – Херсон відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 147 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Херсон автобусом можна за 8 ч 0 мин. Відстань між містами становить 538 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Херсон

В середньому ціна квитка становить 509 грн. Найдешевший квиток коштує 380 грн, а найдорожчий 679 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Херсон

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Херсон.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Херсон займається 15 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Херсон
Середня ціна квитка509 грн
Найдорожчий квиток679 грн
Найдешевший квиток380 грн
Найшвидший рейс8 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку15
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439