Квитки на автобус Рівне – Херсон

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Херсон


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Херсон ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Херсон.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Херсон — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Херсон

Автобуси Рівне – Херсон відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 9 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Херсон автобусом можна за 15 ч 50 мин. Відстань між містами становить 767 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Херсон

В середньому ціна квитка становить 805 грн. Найдешевший квиток коштує 751 грн, а найдорожчий 914 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Херсон

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 18 квитків Рівне – Херсон.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Херсон займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Херсон
Середня ціна квитка805 грн
Найдорожчий квиток914 грн
Найдешевший квиток751 грн
Найшвидший рейс15 ч 50 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку2
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832