Квитки на автобус Веселинове – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Веселинове – Одеса


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Веселинове – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Веселинове, розклад автобусів з м. Одеса.

Автобусні рейси Веселинове – Одеса

Автобуси Веселинове – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Веселинове в місто Одеса автобусом можна за 2 ч 33 мин. Відстань між містами становить 127 км.

Вартість квитків на автобус Веселинове – Одеса

В середньому ціна квитка становить 148 грн. Найдешевший квиток коштує 143 грн, а найдорожчий 154 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Веселинове – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Веселинове – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Веселинове і Одеса займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Веселинове

В місті Веселинове знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Веселинове , що знаходится за адресою Веселинове .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Веселинове – Одеса
Середня ціна квитка148 грн
Найдорожчий квиток154 грн
Найдешевший квиток143 грн
Найшвидший рейс2 ч 33 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку2
Місто Веселинове пов’язане з автостанціями47