Квитки на автобус Одеса – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Одеса – Львів


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Львів

Автобуси Одеса – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 86 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Львів автобусом можна за 12 ч 30 мин. Відстань між містами становить 742 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Львів

В середньому ціна квитка становить 698 грн. Найдешевший квиток коштує 580 грн, а найдорожчий 850 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Одеса – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Львів займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Львів
Середня ціна квитка698 грн
Найдорожчий квиток850 грн
Найдешевший квиток580 грн
Найшвидший рейс12 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку11
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535