Квитки на автобус Кривое Озеро – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Кривое Озеро – Одеса


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Криве Озеро – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Криве Озеро, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Криве Озеро.

Автобусні рейси Криве Озеро – Одеса

Автобуси Криве Озеро – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Криве Озеро в місто Одеса автобусом можна за 2 ч 20 мин. Відстань між містами становить 199 км.

Вартість квитків на автобус Криве Озеро – Одеса

В середньому ціна квитка становить 313 грн. Найдешевший квиток коштує 201 грн, а найдорожчий 350 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Криве Озеро – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Криве Озеро – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Криве Озеро і Одеса займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Криве Озеро

В місті Криве Озеро знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кривий Thun , що знаходится за адресою вулиця Куйбишева; дім 3 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Криве Озеро – Одеса
Середня ціна квитка313 грн
Найдорожчий квиток350 грн
Найдешевший квиток201 грн
Найшвидший рейс2 ч 20 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Криве Озеро пов’язане з автостанціями148