Квитки на автобус Поморіє – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Поморіє – Одеса


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Поморіє – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Поморіє, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Поморіє.

Автобусні рейси Поморіє – Одеса

Автобуси Поморіє – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Поморіє в місто Одеса автобусом можна за 14 ч 49 мин. Відстань між містами становить 599 км.

Вартість квитків на автобус Поморіє – Одеса

В середньому ціна квитка становить 1240 грн. Найдешевший квиток коштує 917 грн, а найдорожчий 1375 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Поморіє – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 43 квитків Поморіє – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Поморіє і Одеса займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Поморіє

В місті Поморіє знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нове місто , що знаходится за адресою вулиця Князя Борис I .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Поморіє – Одеса
Середня ціна квитка1240 грн
Найдорожчий квиток1375 грн
Найдешевший квиток917 грн
Найшвидший рейс14 ч 49 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку4
Місто Поморіє пов’язане з автостанціями256