Квитки на автобус Львів – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Одеса


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Львів.

Автобусні рейси Львів – Одеса

Автобуси Львів – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 75 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Одеса автобусом можна за 12 ч 10 мин. Відстань між містами становить 742 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Одеса

В середньому ціна квитка становить 709 грн. Найдешевший квиток коштує 552 грн, а найдорожчий 850 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Одеса займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Одеса
Середня ціна квитка709 грн
Найдорожчий квиток850 грн
Найдешевший квиток552 грн
Найшвидший рейс12 ч 10 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку8
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Одеса