Квитки на автобус Сонячний Берег – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Сонячний Берег – Вінниця


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Сонячний Берег – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Сонячний Берег, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Сонячний Берег.

Автобусні рейси Сонячний Берег – Вінниця

Автобуси Сонячний Берег – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Сонячний Берег в місто Вінниця автобусом можна за 22 ч 25 мин. Відстань між містами становить 877 км.

Вартість квитків на автобус Сонячний Берег – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 1223 грн. Найдешевший квиток коштує 1112 грн, а найдорожчий 1334 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Сонячний Берег – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 83 квитків Сонячний Берег – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Сонячний Берег і Вінниця займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Сонячний Берег

В місті Сонячний Берег знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Готель Кубань , що знаходится за адресою бульвар Несебр .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Сонячний Берег – Вінниця
Середня ціна квитка1223 грн
Найдорожчий квиток1334 грн
Найдешевший квиток1112 грн
Найшвидший рейс22 ч 25 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Сонячний Берег пов’язане з автостанціями296