Квитки на автобус Бердичів – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Бердичів – Вінниця


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бердичів – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бердичів, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Бердичів.

Автобусні рейси Бердичів – Вінниця

Автобуси Бердичів – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 29 рейсів. Дістатися з міста Бердичів в місто Вінниця автобусом можна за 1 ч 0 мин. Відстань між містами становить 88 км.

Вартість квитків на автобус Бердичів – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 150 грн. Найдешевший квиток коштує 75 грн, а найдорожчий 200 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бердичів – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9 квитків Бердичів – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бердичів і Вінниця займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бердичів

В місті Бердичів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Бердичів , що знаходится за адресою Привокзальна площа; будинок 1А .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Бердичів – Вінниця
Середня ціна квитка150 грн
Найдорожчий квиток200 грн
Найдешевший квиток75 грн
Найшвидший рейс1 ч 0 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Бердичів пов’язане з автостанціями262