Квитки на автобус Волочиськ – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Волочиськ – Вінниця


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Волочиськ – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Волочиськ, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Волочиськ.

Автобусні рейси Волочиськ – Вінниця

Автобуси Волочиськ – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 40 рейсів. Дістатися з міста Волочиськ в місто Вінниця автобусом можна за 3 ч 0 мин. Відстань між містами становить 200 км.

Вартість квитків на автобус Волочиськ – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 189 грн. Найдешевший квиток коштує 149 грн, а найдорожчий 248 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Волочиськ – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Волочиськ – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Волочиськ і Вінниця займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Волочиськ

В місті Волочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанция Волочиск , що знаходится за адресою вулиця Незалежності; будинок 30 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Волочиськ – Вінниця
Середня ціна квитка189 грн
Найдорожчий квиток248 грн
Найдешевший квиток149 грн
Найшвидший рейс3 ч 0 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку6
Місто Волочиськ пов’язане з автостанціями639