Список рейсів з м. Волочиськ

Список рейсів до м. Волочиськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Волочиськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Волочиськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Волочиськ - Кельце , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Волочиськ

В Волочиськ знаходиться 258 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанция Волочиск в місті Волочиськ , яка знаходиться за адресою вулиця Незалежності; будинок 30 . У день вона обслуговує 4583 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 182 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Волочиськ

Автобусними перевезеннями з Волочиськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Волочиськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 23 грн, а найдорожчий 1757. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Волочиськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Волочиськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Волочиськ
Кількість автостанцій в країні258
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста182
Найдешевший квиток23
Найдорожчий квиток1757
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанция Волочиск