Квитки на автобус Вінниця – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Вінниця – Умань


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вінниця, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Вінниця.

Автобусні рейси Вінниця – Умань

Автобуси Вінниця – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 209 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Умань автобусом можна за 2 ч 20 мин. Відстань між містами становить 165 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Умань

В середньому ціна квитка становить 183 грн. Найдешевший квиток коштує 121 грн, а найдорожчий 544 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 304 квитків Вінниця – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Умань займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Умань
Середня ціна квитка183 грн
Найдорожчий квиток544 грн
Найдешевший квиток121 грн
Найшвидший рейс2 ч 20 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку21
Місто Вінниця пов’язане з автостанціями1962