Квитки на автобус Ковель – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Ковель – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ковель – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ковель, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Ковель.

Автобусні рейси Ковель – Київ

Автобуси Ковель – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 205 рейсів. Дістатися з міста Ковель в місто Київ автобусом можна за 6 ч 25 мин. Відстань між містами становить 498 км.

Вартість квитків на автобус Ковель – Київ

В середньому ціна квитка становить 404 грн. Найдешевший квиток коштує 380 грн, а найдорожчий 463 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ковель – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1060 квитків Ковель – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ковель і Київ займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Kovely» , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Ковель – Київ
Середня ціна квитка404 грн
Найдорожчий квиток463 грн
Найдешевший квиток380 грн
Найшвидший рейс6 ч 25 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку7
Місто Ковель пов’язане з автостанціями1029