Список рейсів з м. Ковель

Список рейсів до м. Ковель

Розклад автовокзалів і автостанцій Ковель

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ковель. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ковель - Київ , по цьому маршруту відправляється 1060 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ковель

В Ковель знаходиться 1683 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Kovely» в місті Ковель , яка знаходиться за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 . У день вона обслуговує 2043 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 258 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Ковель

Автобусними перевезеннями з Ковель займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ковель

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 33 грн, а найдорожчий 3458. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ковель

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ковель і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ковель
Кількість автостанцій в країні1683
Частота рейсів на тиждень1060
Можна поїхати в міста258
Найдешевший квиток33
Найдорожчий квиток3458
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал «Kovely»