Квитки на автобус Кременчук – Ковель

Список рейсів на завтра по напрямку Кременчук – Ковель


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кременчук – Ковель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кременчук, розклад автобусів з м. Ковель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ковель — Кременчук.

Автобусні рейси Кременчук – Ковель

Автобуси Кременчук – Ковель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Кременчук в місто Ковель автобусом можна за 14 ч 50 мин. Відстань між містами становить 798 км.

Вартість квитків на автобус Кременчук – Ковель

В середньому ціна квитка становить 641 грн. Найдешевший квиток коштує 641 грн, а найдорожчий 641 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кременчук – Ковель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Кременчук – Ковель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кременчук і Ковель займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кременчук

В місті Кременчук знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кременчук , що знаходится за адресою вулиця Театральна; будинок 32/6 .

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ковель , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Кременчук – Ковель
Середня ціна квитка641 грн
Найдорожчий квиток641 грн
Найдешевший квиток641 грн
Найшвидший рейс14 ч 50 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Кременчук пов’язане з автостанціями849