Квитки на автобус Ковель – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Ковель – Рівне


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ковель – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ковель, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Ковель.

Автобусні рейси Ковель – Рівне

Автобуси Ковель – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 23 рейсів. Дістатися з міста Ковель в місто Рівне автобусом можна за 2 ч 30 мин. Відстань між містами становить 155 км.

Вартість квитків на автобус Ковель – Рівне

В середньому ціна квитка становить 151 грн. Найдешевший квиток коштує 117 грн, а найдорожчий 194 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ковель – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 8 квитків Ковель – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ковель і Рівне займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Kovely» , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Ковель – Рівне
Середня ціна квитка151 грн
Найдорожчий квиток194 грн
Найдешевший квиток117 грн
Найшвидший рейс2 ч 30 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Ковель пов’язане з автостанціями1029