Квитки на автобус Дніпро – Слов'янськ

Список рейсів на завтра по напрямку Дніпро – Слов'янськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дніпро – Слов'янськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дніпро, розклад автобусів з м. Слов'янськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Слов'янськ — Дніпро.

Автобусні рейси Дніпро – Слов'янськ

Автобуси Дніпро – Слов'янськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Дніпро в місто Слов'янськ автобусом можна за 7 ч 10 мин. Відстань між містами становить 234 км.

Вартість квитків на автобус Дніпро – Слов'янськ

В середньому ціна квитка становить 437 грн. Найдешевший квиток коштує 388 грн, а найдорожчий 469 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дніпро – Слов'янськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 29 квитків Дніпро – Слов'янськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дніпро і Слов'янськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дніпро

В місті Дніпро знаходиться 33 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Курчатова; будинок 10 .

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Зведена інформація по напрямку Дніпро – Слов'янськ
Середня ціна квитка437 грн
Найдорожчий квиток469 грн
Найдешевший квиток388 грн
Найшвидший рейс7 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Дніпро пов’язане з автостанціями1891