Квитки на автобус Київ – Пльзень

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Пльзень


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Пльзень ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Пльзень.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Пльзень — Київ.

Автобусні рейси Київ – Пльзень

Автобуси Київ – Пльзень відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 24 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Пльзень автобусом можна за 21 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1466 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Пльзень

В середньому ціна квитка становить 2030 грн. Найдешевший квиток коштує 1957 грн, а найдорожчий 2100 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Пльзень

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Пльзень.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Пльзень займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Пльзень
Середня ціна квитка2030 грн
Найдорожчий квиток2100 грн
Найдешевший квиток1957 грн
Найшвидший рейс21 ч 10 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку4
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439

Інші маршрути з м. Київ

Інші маршрути у м. Пльзень