Квитки на автобус Свіноуйсьце – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Свіноуйсьце – Львів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Свіноуйсьце – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Свіноуйсьце, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Свіноуйсьце.

Автобусні рейси Свіноуйсьце – Львів

Автобуси Свіноуйсьце – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 32 рейсів. Дістатися з міста Свіноуйсьце в місто Львів автобусом можна за 20 ч 10 мин. Відстань між містами становить 974 км.

Вартість квитків на автобус Свіноуйсьце – Львів

В середньому ціна квитка становить 965 грн. Найдешевший квиток коштує 684 грн, а найдорожчий 1333 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Свіноуйсьце – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 55 квитків Свіноуйсьце – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Свіноуйсьце і Львів займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Свіноуйсьце

В місті Свіноуйсьце знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Свіноуйсьце , що знаходится за адресою Свіноуйсьце .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Свіноуйсьце – Львів
Середня ціна квитка965 грн
Найдорожчий квиток1333 грн
Найдешевший квиток684 грн
Найшвидший рейс20 ч 10 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку4
Місто Свіноуйсьце пов’язане з автостанціями298