Квитки на автобус Будапешт – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Будапешт – Львів


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Будапешт – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Будапешт, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Будапешт.

Автобусні рейси Будапешт – Львів

Автобуси Будапешт – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Будапешт в місто Львів автобусом можна за 10 ч 20 мин. Відстань між містами становить 532 км.

Вартість квитків на автобус Будапешт – Львів

В середньому ціна квитка становить 1382 грн. Найдешевший квиток коштує 1350 грн, а найдорожчий 1445 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Будапешт – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 116 квитків Будапешт – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Будапешт і Львів займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Будапешт

В місті Будапешт знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Неплигет , що знаходится за адресою вулиця Улёжі; будинок 131 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Будапешт – Львів
Середня ціна квитка1382 грн
Найдорожчий квиток1445 грн
Найдешевший квиток1350 грн
Найшвидший рейс10 ч 20 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Будапешт пов’язане з автостанціями431