Квитки на автобус Київ – Будапешт

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Будапешт


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Будапешт ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Будапешт.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Будапешт — Київ.

Автобусні рейси Київ – Будапешт

Автобуси Київ – Будапешт відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Будапешт автобусом можна за 18 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1073 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Будапешт

В середньому ціна квитка становить 1360 грн. Найдешевший квиток коштує 1200 грн, а найдорожчий 1600 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Будапешт

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 178 квитків Київ – Будапешт.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Будапешт займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Будапешт

В місті Будапешт знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Неплігет , що знаходится за адресою вулиця Улёжі; будинок 131 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Будапешт
Середня ціна квитка1360 грн
Найдорожчий квиток1600 грн
Найдешевший квиток1200 грн
Найшвидший рейс18 ч 0 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв п’ятницю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439