Квитки на автобус Будапешт – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Будапешт – Київ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Будапешт – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Будапешт, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Будапешт.

Автобусні рейси Будапешт – Київ

Автобуси Будапешт – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Будапешт в місто Київ автобусом можна за 18 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1073 км.

Вартість квитків на автобус Будапешт – Київ

В середньому ціна квитка становить 1643 грн. Найдешевший квиток коштує 1620 грн, а найдорожчий 1734 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Будапешт – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 79 квитків Будапешт – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Будапешт і Київ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Будапешт

В місті Будапешт знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Неплигет , що знаходится за адресою вулиця Улёжі; будинок 131 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Будапешт – Київ
Середня ціна квитка1643 грн
Найдорожчий квиток1734 грн
Найдешевший квиток1620 грн
Найшвидший рейс18 ч 10 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Будапешт пов’язане з автостанціями431