Квитки на автобус Інгольштадт – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Інгольштадт – Львів


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Інгольштадт – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Інгольштадт, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Інгольштадт.

Автобусні рейси Інгольштадт – Львів

Автобуси Інгольштадт – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 19 рейсів. Дістатися з міста Інгольштадт в місто Львів автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1104 км.

Вартість квитків на автобус Інгольштадт – Львів

В середньому ціна квитка становить 2239 грн. Найдешевший квиток коштує 1693 грн, а найдорожчий 3068 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Інгольштадт – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Інгольштадт – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Інгольштадт і Львів займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Інгольштадт

В місті Інгольштадт знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Інгольштадт , що знаходится за адресою площа Еспланаді; будинок 19 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Інгольштадт – Львів
Середня ціна квитка2239 грн
Найдорожчий квиток3068 грн
Найдешевший квиток1693 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку5
Місто Інгольштадт пов’язане з автостанціями340