Квитки на автобус Оломоуц – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Оломоуц – Львів


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Оломоуц – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Оломоуц, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Оломоуц.

Автобусні рейси Оломоуц – Львів

Автобуси Оломоуц – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 124 рейсів. Дістатися з міста Оломоуц в місто Львів автобусом можна за 9 ч 15 мин. Відстань між містами становить 582 км.

Вартість квитків на автобус Оломоуц – Львів

В середньому ціна квитка становить 1029 грн. Найдешевший квиток коштує 840 грн, а найдорожчий 1437 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Оломоуц – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Оломоуц – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Оломоуц і Львів займається 14 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Оломоуц

В місті Оломоуц знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Оломоуц , що знаходится за адресою вулиця Сладковський; будинок 142/37 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Оломоуц – Львів
Середня ціна квитка1029 грн
Найдорожчий квиток1437 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс9 ч 15 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку14
Місто Оломоуц пов’язане з автостанціями377