icon-arrow-left-mob-search
Градець Краловеicon-arrow-right-mob-searchЛьвів
icon-edit-mob-search

Откуда

from
icon-cross
switch

Куда

to
icon-cross

Отправка

dateTo
icon-arrow-back

Билеты на автобус Градець Кралове – Львів

icon-filtersФильтры
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсов на завтра по направлению Градець Кралове – Львів

icon-filtersФильтры
UAH | EUR
1результатов
08:55
15:45 ч.
23:40
вт, 23 липня
Градець Кралове
Автовокзал Градець Кралове
вул. Поуховська, буд. 153/52
вт, 23 липня
Львів
Автостанція №8
Двірцева площа, буд. 1
1400,00грн
icon-carrier"САНСАН БУС" ТОВ
1400,00
без пересадокподробнееicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Градець Кралове до м. Львів автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Градець Кралове - Львів, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Градець Кралове – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Градець Кралове, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Градець Кралове.

Автобусні рейси Градець Кралове – Львів

Міжнародні автобуси Градець Кралове – Львів відправляються через день. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Градець Кралове до міста Львів варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 706 км, а орієнтований час у дорозі становить 11 год 40 хв, у тиждень з міста Градець Кралове до міста Львів відправляється близько 51 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Градець Кралове-Львів - 11 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Градець Кралове-Львів, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Градець Кралове-Львів відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Градець Кралове – Львів

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Градець Кралове – Львів не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Градець Кралове' та 'Львів';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Градець Кралове до міста Львів, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Градець Кралове до міста Львів також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Градець Кралове - Львів, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Градець Кралове - Львів через онлайн-сервіс UkrPas становить 522 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Градець Кралове – Львів

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Градець Кралове – Львів. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Градець Кралове до Львів, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 743 грн;
  • середня ціна - 1077 грн;
  • найвища вартість квитка - 1487 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Градець Кралове - Львів, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Градець Кралове

Загальна кількість станцій у м.Градець Кралове, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Градець Кралове-Львів, становить близько 4 підприємств. Найпопулярніша з них це - Зупинка Термінал HD . Адреса найпопулярнішої станції м.Градець Кралове - вулиця Надражні 1704 .

Автостанції Львів

Прибуття автобусом Градець Кралове-Львів та висадка пасажирів здійснюється на 28 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Градець Кралове – Львів?
Відстань між містами Градець Кралове–Львів складає 706 км, яку наші перевізники долають приблизно за 11 год 40 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Градець Кралове – Львів заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Градець Кралове–Львів варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Градець Кралове–Львів та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Градець Кралове – Львів, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Градець Кралове – Львів?
Ціна квитка на автобус Градець Кралове–Львів формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Градець Кралове–Львів і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Градець Кралове – Львів
Середня ціна квитка1077 грн
Найдорожчий квиток1487 грн
Найдешевший квиток743 грн
Найшвидший рейс11 год 40 хв
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку11
Місто Градець Кралове пов’язане з автостанціями359

Другие маршруты в г. Львів