Квитки на автобус Миколаїв – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Миколаїв – Львів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Миколаїв – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Миколаїв, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Миколаїв.

Автобусні рейси Миколаїв – Львів

Автобуси Миколаїв – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 82 рейсів. Дістатися з міста Миколаїв в місто Львів автобусом можна за 14 ч 40 мин. Відстань між містами становить 804 км.

Вартість квитків на автобус Миколаїв – Львів

В середньому ціна квитка становить 820 грн. Найдешевший квиток коштує 620 грн, а найдорожчий 1013 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Миколаїв – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 387 квитків Миколаїв – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Миколаїв і Львів займається 14 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Миколаїв – Львів
Середня ціна квитка820 грн
Найдорожчий квиток1013 грн
Найдешевший квиток620 грн
Найшвидший рейс14 ч 40 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку14
Місто Миколаїв пов’язане з автостанціями1419