Квитки на автобус з м. Сокиряни

Список рейсів з м. Сокиряни


Розклад автовокзалів і автостанцій Сокиряни

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Сокиряни . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Сокиряни - Хмельницький , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Сокиряни

В Сокиряни знаходиться 22 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Сокиряны в місті Сокиряни , яка знаходиться за адресою вулиця Ольги Кобилянської; будинок 22 . У день вона обслуговує 80 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 12 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Сокиряни

Автобусними перевезеннями з Сокиряни займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Ярмійчук К. О. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Сокиряни

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 470. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Сокиряни

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Сокиряни і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Сокиряни
Кількість автостанцій в країні22
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста12
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток470
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Ярмійчук К. О.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Сокиряны

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Сокиряни