Квитки на автобус з м. Першотравенськ

Список рейсів з м. Першотравенськ


Розклад автовокзалів і автостанцій Першотравенськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Першотравенськ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Першотравенськ - Курахове , по цьому маршруту відправляється 153 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Першотравенськ

В Першотравенськ знаходиться 27 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Першотравенск в місті Першотравенськ , яка знаходиться за адресою вулиця Молодіжна; будинок 9 . У день вона обслуговує 168 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 10 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Першотравенськ

Автобусними перевезеннями з Першотравенськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Автоекспрес-Дніпро , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон (М'Я) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Першотравенськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 25 грн, а найдорожчий 322. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Першотравенськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Першотравенськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Першотравенськ
Кількість автостанцій в країні27
Частота рейсів на тиждень153
Можна поїхати в міста10
Найдешевший квиток25
Найдорожчий квиток322
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникАвтоекспрес-Дніпро
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Першотравенск