Список рейсов из г. Зборів

Список рейсов в г. Зборів

Розклад автовокзалів і автостанцій Зборів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Зборів. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Зборів - Легніца , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Зборів

В Зборів знаходиться 84 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це хори в місті Зборів , яка знаходиться за адресою Зборів . У день вона обслуговує 166 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 42 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Зборів

Автобусними перевезеннями з Зборів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Ideal Travel , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Рута (19) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Зборів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 473 грн, а найдорожчий 1202. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Зборів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Зборів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Зборів
Кількість автостанцій в країні84
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста42
Найдешевший квиток473
Найдорожчий квиток1202
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникIdeal Travel
Найпопулярніша автостанція в країніхори