Список рейсів з м. Жашків

Розклад автовокзалів і автостанцій Жашків

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Жашків. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Жашків - Охматів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Жашків

В Жашків знаходиться 176 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автобус Jaşkov в місті Жашків , яка знаходиться за адресою вулиця Одеська; дім 2 . У день вона обслуговує 244 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 46 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Жашків

Автобусними перевезеннями з Жашків займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Синьоока І.І. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-25 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Жашків

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 26 грн, а найдорожчий 477. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Жашків

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Жашків і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Жашків
Кількість автостанцій в країні176
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста46
Найдешевший квиток26
Найдорожчий квиток477
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Синьоока І.І.
Найпопулярніша автостанція в країніавтобус Jaşkov