Список рейсів з м. Острог

Розклад автовокзалів і автостанцій Острог

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Острог. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Острог - Рики , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Острог

В Острог знаходиться 186 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Пам'ятник воїнам-афганцям в місті Острог , яка знаходиться за адресою вулиця Східна . У день вона обслуговує 235 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 32 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Острог

Автобусними перевезеннями з Острог займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Палько В.А. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Сетра S 315 Нdh . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Острог

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 58 грн, а найдорожчий 1000. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Острог

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Острог і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Острог
Кількість автостанцій в країні186
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста32
Найдешевший квиток58
Найдорожчий квиток1000
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Палько В.А.
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Пам'ятник воїнам-афганцям